ביטוח כללי

מומנטום סוכנות לביטוח מתמחה בפוליסות ביטוח שכיחות. כאלו שאנו רוכשים מספר פעמים בחיים ובסיטואציות שונות. בעת החלפת רכב, טיסה לחו"ל, רכישת דירה וכו. מעת לעת פוליסות הביטוח משתנות ביחד עם מצבכם האישי ולכן חשוב לבחון ולהתאים כל פוליסה מחדש. 

ביטוח רכב

אנו מבלים אחוז גדול מהזמן שלנו בתנועה ולכן חשוב לוודא שרכבנו מבוטח בפוליסה מקיפה אשר תכסה אותנו וכל אדם צד שלישי (במידה ונהיה מעורבים בתאונה). יחד עם זאת, הכיסוים משתנים בין חברות הביטוח והפוליסות השונות ולכן מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע לפני הרכישה.

ביטוח נהג צעיר (ייחודי!)

פוליסת ביטוח ייחודית ובלעדית לחברת הביטוח "הפניקס". על פי פוליסת הביטוח הזו, כל נהג צעיר במשפחה מקבל הקצאה של "בנק קילומטרים" שרכשו עבורו הוריו ובעזרת תוסף OBD המותקן ברכב, תעקוב המערכת אחר הקילומטרים שניצל הנהג הצעיר.

ביטוח דירה

דירה ותכולתה הינם הרכוש העיקר של כל אחד מאתנו ונזק לדירה או לתכולתה יכול לפגוע ברמת החיים שלנו. בבסיס ביטוח הדירה, מכוסה הביטוח נזקי דירה שונים כגון: נזקי אש, פריצה וגניבה, רעידת אדמה, ברקים, רעמים, עשן וכו'. למרות הכיסוי הבסיסי הרחב, לביטוח הדירה קיימים תוספות והרחבות בהתאם לצרכי הלקוח.

ביטוח נסיעות לחו"ל

בין אם אתם טסים לחופשה או לנסיעת עסקים, זאת עדיין נסיעה הרחק מהבית ולצערנו הכל יכול לקרות. ביטוח נסיעות לחו"ל מאפשר לכם לטוס בראש שקט ולקבל את חווית הטיפול בכל צרה שלא תקרה בדיוק כפי שהייתם מקבלים בסניף קופת החולים הסמוך לביתכם.

ביטוח משכנתא

במידה ואתם מתכוונים לרכוש נכס, ביטוח משכנתא צריך להוות חלק בלתי נפרד מתהליך לקיחת הלוואת המשכנתא. תפקידו של הביטוח הוא לוודא שכספי ההלוואה אכן יוחזרו לבנק במקרה של פטירת בטרם עת של אחד מבני הזוג. בשונה מביטוח חיים, ביטוח המשכנתא מכסה אך ורק את נקודת מבטו של הבנק ולא של המבוטח.

ביטוח אופנועים

לחובבי הדו-גלגלי ישנם צרכים שונים ולכן גם פוליסות הביטוח לאופנועים שונים בתכלית מפוליסות ביטוח רכב. מכיוון שבאופנוע קיים סיכון גבוה יותר לנזקי גוף, יש לבצע התאמה מדוייקת של פוליסת הביטוח לרוכב המתאים.

בדיקת הוזלה בביטוח

אנחנו נבצע עבורכם בדיקה מקיפה של תיק הביטוח שלכם ללא עלות וללא התחייבות

סגירת תפריט
נגישות

הצעת ביטוח המשתלמת ביותר

בחרו את סוג הביטוח מתוך הרשימה