ביטוח בריאות

ביטוחי הבריאות השונים משמשים כמוצר משלים לכיסוי הבריאותי הבסיסי אותו אנחנו מקבלים מקופת החולים שלנו. יחד עם זאת, חשוב לשים לב כיצד אנו בונים את תיק הביטוחים שלנו על מנת לא לייצר כיסוי יתר או כפל ביטוחים. 

ביטוח בריאות פרטי

ביטוח בריאות הינו הביטוח הנפוץ ביותר, כאשר מדובר בבריאות שלנו ושל בני משפחתנו , לא נסתפק בשום דבר מלבד הטוב ביותר. ביטוח בריאות פרטי מספק כיסוי רפואי רחב המותאם לצרכי המבוטח ובני משפחתו. ביטוח רפואי פרטי מכסה מגוון רחב של מצבים כגון: תרופות וטיפולים המאריכים ומצילים חיים, תרופות שאינן מכוסות בסל הבריאות הממלכתי, ניתוחים בארץ ובחו"ל ועוד.

ביטוח סיעודי

בהגעת אדם למצב סיעודי הוא אינו יכול לבצע מרבית מפעולות היום לבדו. מצב זה מצריך עזרה והשגחה (אשפוז, מטפל/ת וכו') מסביב לשעון. ביטוח סיעודי מעניק רשת ביטחון בצורה של סיוע כספי הנועד לממן הוצאות הנובעות מטיפול באדם סיעודי, בין אם זה בעקבות תאונה, זקנה או מחלה.

ביטוח מחלות קשות

ביטוח מחלות קשות למעשה מבטיח לנו סכום חד פעמי בעת גילוי של מחלה קשה. טיפול במחלות קשות עלול לגרור הוצאות גדולות ובלתי צפויות שיכולות להכביד על כלכלת המשפחה. ייעודו של ביטוח מחלות קשות הוא לשמר את שגרת החיים גם במקרה של גילוי מחלה קשה בקרב אחד מבני המשפחה.

ביטוח תאונות אישיות

כל אחד מאתנו, גם הזהיר ביותר, חשוף לתאונה ופציעה. בין היא קרתה בבית או בחוץ, לעולם לא נוכל להיות חסינים לחלוטין מתאונות אך נוכל לכסות את עצמו למקרה שהן יקרו. ביטוח תאונות אישיות מכסות את המבוטח במקרה של מוות, נכות, שברים, כוויות וסיעוד כתוצאה מתאונה.

בדיקת הוזלה בביטוח

אנחנו נבצע עבורכם בדיקה מקיפה של תיק הביטוח שלכם ללא עלות וללא התחייבות

סגירת תפריט
נגישות

הצעת ביטוח המשתלמת ביותר

בחרו את סוג הביטוח מתוך הרשימה